Top

Lešenářské služby

Pronájem, stavba a demontáž lešení

Stavíte dům, chystáte výměnu oken nebo třeba opravu fasády? Bez lešení se neobejde žádná stavba. My v ATYPE CONSTRUCT to víme. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli naše kompletní lešenářské služby, mezi které patří zejména:
Pronájem lešení
Dovoz a stavba lešení
Demontáž lešení
Průběžné odborné konzultace
Revize lešení
Lešenářské služby realizujeme také na fasádách bytových domů, komerčních a průmyslových objektech či historických budov. Výjimkou tak není ani poskytování lešení do odvětví petrochemického průmyslu nebo cementáren. S profesionálním přístupem se postaráme o montáž i demontáž lešení. Samozřejmostí je průběžná kontrola namontovaných sestav a průběžný servis lešení, abychom zajistili maximální bezpečnost pro vás i vaše okolí. Naše lešení odpovídá těm nejpřísnějším normám platným v České republice. Velkou výhodou je i vlastní doprava lešení, díky které splníme zakázku v co nejkratším termínu.

Naší prioritou jsou lešení:

Průmyslová
Fasádní
Pojízdná
Závěsná
Ale i atypická řešení na míru

Spolupracujeme s profesionály

Předním cílem společnosti je poskytovat kvalitní a nadstandardní služby v oblasti lešenářské techniky, proto se u nás můžete setkat například s lešením od firmy LAYHER nebo SPRINT, která splňují nejnáročnější požadavky současného stavebnictví.
Na trhu působíme více než 25 let, proto se na nás neváhejte obrátit. Můžete nás také navštívit osobně, a to na naší provozovně v Ostravě. O montáž i demontáž lešení se postarají naši odborně zaškolení pracovníci s bohatými zkušenostmi v oboru. O naše lešení se můžou opřít soukromé osoby i profesionálové.
Veškeré naše služby zajišťujeme pro celou Českou republiku
Klademe důraz na kvalitu, bezpečnost, spolehlivost našich služeb a individuální přístup k zákazníkovi
nezávazná poptávka
Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy
Kontaktujte nás a provedeme vás celým procesem jednotlivých služeb
Atype Construct s.r.o. patří mezi společnosti poskytující služby v oboru lešení, stavebnictví, demolice a zámečnictví.
© 2022 Atype Construct s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů