Top

Stavební služby

Výstavba, rekonstrukce a další

Kromě zajištění komplexního lešenářského servisu se také v ATYPE CONSTRUCT specializujeme na stavební služby, mezi které patří:
Rekonstrukce bytových jader
Rekonstrukce domů
Zateplení fasád
Výstavba rodinných domů
Výkopové práce

Rekonstrukce domů

Nabízíme široké spektrum stavebních prací, ze kterých si určitě vyberete. Provádíme profesionální rekonstrukce panelových i rodinných domů

Specializujeme se také na kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader. Nechte veškeré stavební práce na nás a našich dlouholetých zkušenostech.

Zateplení fasád

Dále provádíme odborné zateplování fasád, které podstatně zvýší cenu nemovitosti, a především zabrání vysokým neekonomickým únikům tepla. Díky našemu kvalitnímu zateplení fasády ušetříte v zimě za vytápění a v létě se obejdete bez klimatizace. 

Profesionálním zateplením domu se obecně ušetří až 50 % nákladů na vytápění. U nízkoenergetických domů potom až 97 % nákladů. 

Zateplení má v neposlední řadě také vliv na estetický povrch fasády.

Rodinné domy

Do naší stále nabídky spadá také výstavba rodinných domů i veškeré příslušné práce. Splňte si s námi sen o vlastním bydlení v rodinném domku se zahradou. 

S výstavbou domů máme bohaté zkušenosti. O stavbu domu se postarají naši profesionálové v oboru. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro stavbu vysněného domu, kontaktujte nás.

Výkopové práce

V neposlední řadě se specializujeme také na výkopové práce. S prováděním veškerých zemních prací a úprav terénu máme dlouholeté zkušenosti, které z nás udělaly specialisty v oboru. 

Provádíme jak výkopy základů domů, bazénů či jam, tak výkopy pro inženýrské sítě. O zemní a výkopové práce se postaráme kdekoli po celé České republice. Naši pracovníci realizují výkopové práce dle vašich požadavků.
Na trhu působíme více než 25 let, proto se na nás neváhejte obrátit. Stavební práce nechte na nás.
Můžete nás také navštívit osobně, a to na naší provozovně v Ostravě.
Veškeré naše služby zajišťujeme pro celou Českou republiku
Klademe důraz na kvalitu, bezpečnost, spolehlivost našich služeb a individuální přístup k zákazníkovi
nezávazná poptávka
Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy
Kontaktujte nás a provedeme vás celým procesem jednotlivých služeb
Atype Construct s.r.o. patří mezi společnosti poskytující služby v oboru lešení, stavebnictví, demolice a zámečnictví.
© 2022 Atype Construct s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů